antoka_r (snorapp) wrote,
antoka_r
snorapp

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

12:32 13.04.2011
ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

 
 


Лідер фракції Партії регіонів запевняє, що зовнішні "інвестори" уже готують людей, які повинні розіграти в Україні революцію за сценарієм північної Африки.
 


 Автомайдан у Києві_12


УНІАН

Протести


Зовнішній "інвестор" виділив кошти на те, щоб в Україну готували людей, які  б реалізували проекти "за варіантом північної Африки".

 


Про це заявив лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді, голова Луганської облорганізації Олександр Єфремов.


Відповідаючи на питання, чи зможе Партія регіонів перешкоджати спробам застосування нових "помаранчевих" технологій в Україні (питання було поставлене у зв'язку з подіями в північній Африці), Єфремов зазначив, що володіє інформацією про підготовку проектів "за варіантом північної Африки".


"Сьогодні світ інформаційно сильно забезпечений, і можна лише за допомогою Інтернету "розігнати" будь-яку інформацію. У мене навіть є дані, що і Сорос виділив певні кошти для того, щоб підготувати у нас в Україні певну групу молодих хлопців, які могли б за зразком північної Африки запускати будь-які проекти. Це є і це готується", - заявив Олександр Єфремов.


"Ви знаєте, що мене більше турбує ... Якщо ми почали жити в період керованого хаосу, то це погано. Якщо це свідомі дії для того, щоб провокувати в певних державах нестабільність, і це робиться іншими державами свідомо, і це політика на найближчий час, то ми вступаємо тоді в нехороший час, в який будемо жити. Я все-таки сподіваюся, що у нас достатньо буде розуму проаналізувати ситуацію, яка відбувається навколо нас, і не допустити того, щоб у нас це сталося - на нашій землі", - зазначив Єфремов.


На його думку, головний захист українців від впливу ззовні - це повага до своєї держави. "Якщо у нас не буде поваги людей до нашої держави, то можна буде на нас проводити будь-які експерименти. Якщо ми не зрозуміємо те, що нам потрібно ставитися з повагою один до одного, слухати і чути один одного, з повагою ставитися до своєї держави, вибирати тих керівників, яких ми хочемо вибирати, і до них також з повагою ставитися (тому що вони мають все-таки певний досвід і вони можуть принести користь нашій державі), тоді нічого у нас не вийде. Тоді у нас можуть бути які завгодно - помаранчеві, фіалкові, бузкові - революції і все інше", - підсумував нардеп.


Нагадаємо, що у країнах північної Африки відбулися повстання проти правлячого режиму. На думку деяких експертів, протести були організовані країнами Заходу та США задля контролю.


read more at @дневники: antoka-r - antoka-r

Tags: hiblogger.net
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments